Ana sayfa

Xincheng Inflatables ltd şirket Profili

şirket Profili

2006 yılında en büyüklerinden biri olarak kurulan şişme zıplama, açılan, şişme slayt, eğlenceli şehir, su oyunları, şişme çadır, paintball ve kemer, model, balon, hava dansçısı vb. Çin'de şişme üreticileri, şişme konusunda 14 yılı aşkın deneyim.

 

Dünyanın her yerinden müşterilerimiz var ve müşterilerimizin çoğu Avrupa ülkelerinden, Avrupa ülkelerinin şişme oyuncaklar konusunda çok katı olduğunu biliyorsunuz, müşterilerimizin ayrıcalığını korumak için onlara burada bilgi gösteremiyoruz, ancak Gerekirse size özel olarak sunabiliriz.

 

Teknolojimizi size basitçe tanıtmama izin verin:

Malzeme hakkında, kullandığımız tüm malzemeler, şişirilebilir oyuncaklar yapmak için Çin'deki en iyi malzeme olan Plato'dan, iç bölmeler için de ürünlerimizin daha dayanıklı olmasını sağlayan PVC kullanıyoruz.malzeme en yeni Avrupa standartlarını karşılayan yanmaz özelliğe sahiptir.

 

Baskı için, çevre korumalı, toksik olmayan dijital boyamayı benimsiyoruz, ayrıca ABD'den de ithal edilen ekstra koruma sıvısı kaplaması ekleyeceğiz, böylece resim kolayca solmaz.

 

Nakliye hakkında, nakliye acentemiz var, nakliye konusunda zengin deneyime sahipler ve işi iyi bitirecekler.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Xincheng şişme ltd hoşgeldiniz .

Xincheng şişme ltd 2006 yılında kurulan, Çin'in en büyük şişme üreticilerinden biri olarak, şişme sıçrama, açılan, şişme slayt, eğlenceli şehir, su oyunları, şişme çadır, paintball ve kemer, model, balon imalatında 8 yılı aşkın tecrübesi, hava dansçısı, vb .

Grafik Tasarımcılar ve Desen üreticileri, yetenekli dikiş teknikleri ve benzersiz yenilikçi ürünler ile birlikte 3D bilgisayar teknisyenleri olan profesyonel tasarım ekibimiz var.
Xincheng tasarımcısı, müşterinin seçmesi için her ay yaklaşık 10 adet yeni tasarım oyunu sunar ve ayrıca müşterinin gereksinimleri olarak tasarım sağlayabiliriz.

Üretim sürecinde, Xincheng birçok gelişmiş ve yetenekli teknikleri benimser.
Tüm oyunlar en yeni EN14960 standardına göre yapılmıştır ve Plato'dan en iyi 0.55mm pvc brandayı seçmiştir.
Özel çift iğneli dikişler kullanıyoruz ve dikiş makinesi Japonya'dan ithal ediliyor. Ağır hizmet tipi naylon iplikler güçlüdür ve SGS sertifikası geçmiştir.
Malzemeyi tam, pürüzsüz ve hızlı bir şekilde kesebilen, Almanya'dan ithal edilen üst düzey otomatik kesme makinesini kullanıyoruz.
Şişme ürünlerin kalitesini sağlamak için en iyi dijital baskı becerilerini benimsiyoruz. Baskı ABD'den ithal edilen sıvı koruma ile birliktedir ve baskı uzun süre solmayacak ve kullanılmayacaktır. Boya, SGS testini geçti ve kurşunsuz geçti. Bu, şişme ürünler için çok önemlidir, çünkü ürünlerimizin çoğu çocuklar tarafından kullanılmaktadır.

Xincheng, müşterilerimizin birinci sınıf hizmet olan ekspres servis ile kapıdan kapıya servis, C&F, FOB, hava yoluyla ihtiyaçlarını karşılar.

Xincheng infatalbes, 100'den fazla ülkeye şişme ürünler sattı ve dünya pazarında, özellikle Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Avustralya gibi, kalite ve başarı konusunda bize itibar kazandıran bir ün kazandı.
Müşterilerimizin isteklerini kapıdan kapıya, C&F, FOB, hava yoluyla, birinci sınıf hizmet olan ekspres servis ile karşılayabiliriz.

Satış sonrası en iyi ve kaliteli hizmetin şirketimizin ana kayası olduğuna inanıyoruz. Fabrikada, her bir departmanda, müşterinin gereksinimleri ile tamamen aynı kaliteyi kontrol eden özel kalite kontrol ekibimiz var.

Çin Xincheng Inflatables ltd şirket Profili Çin Xincheng Inflatables ltd şirket Profili Çin Xincheng Inflatables ltd şirket Profili Çin Xincheng Inflatables ltd şirket Profili Çin Xincheng Inflatables ltd şirket Profili Çin Xincheng Inflatables ltd şirket Profili Çin Xincheng Inflatables ltd şirket Profili Çin Xincheng Inflatables ltd şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Xincheng

No. Çalışanları : <300

Yıllık satış : 800000-150000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Xincheng Inflatables ltd Sertifikalar Çin Xincheng Inflatables ltd Sertifikalar Çin Xincheng Inflatables ltd Sertifikalar