Mesaj gönder
Xincheng Inflatables ltd
Ev >
Xincheng Inflatables ltd Şirket Profili

Xincheng Inflatables ltd

Array
Çin'de yüksek kaliteli Şişme Kaydırak, Bouncy, Fun City, Warer Park ve herhangi bir özel şişme oyuncak sunan profesyonel şişme oyuncak üreticisi
  • Çin Xincheng Inflatables ltd Şirket Profili
  • Çin Xincheng Inflatables ltd Şirket Profili
  • Çin Xincheng Inflatables ltd Şirket Profili
  • Çin Xincheng Inflatables ltd Şirket Profili
  • Çin Xincheng Inflatables ltd Şirket Profili
  • Çin Xincheng Inflatables ltd Şirket Profili
Ana pazar: Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Orta Doğu
İşletme Türü: Üretici , Dağıtıcı/toptancı , İhracatçı , Satıcı
Markalar: Xincheng
çalışan sayısı: <300
Yıllık satış: 800000-150000
Kuruluş Yılı: 2006
İhracat c.c: 90% - 100%
Tanıtım

2006 yılında en büyüklerinden biri olarak kurulan şişme zıplama, açılan, şişme slayt, eğlenceli şehir, su oyunları, şişme çadır, paintball ve kemer, model, balon, hava dansçısı vb. Çin'de şişme üreticileri, şişme konusunda 14 yılı aşkın deneyim.

 

Dünyanın her yerinden müşterilerimiz var ve müşterilerimizin çoğu Avrupa ülkelerinden, Avrupa ülkelerinin şişme oyuncaklar konusunda çok katı olduğunu biliyorsunuz, müşterilerimizin ayrıcalığını korumak için onlara burada bilgi gösteremiyoruz, ancak Gerekirse size özel olarak sunabiliriz.

 

Teknolojimizi size basitçe tanıtmama izin verin:

Malzeme hakkında, kullandığımız tüm malzemeler, şişirilebilir oyuncaklar yapmak için Çin'deki en iyi malzeme olan Plato'dan, iç bölmeler için de ürünlerimizin daha dayanıklı olmasını sağlayan PVC kullanıyoruz.malzeme en yeni Avrupa standartlarını karşılayan yanmaz özelliğe sahiptir.

 

Baskı için, çevre korumalı, toksik olmayan dijital boyamayı benimsiyoruz, ayrıca ABD'den de ithal edilen ekstra koruma sıvısı kaplaması ekleyeceğiz, böylece resim kolayca solmaz.

 

Nakliye hakkında, nakliye acentemiz var, nakliye konusunda zengin deneyime sahipler ve işi iyi bitirecekler.

Hizmet
Xincheng şişme ltd, şişme sıçrama, açılan, şişme slayt, eğlenceli şehir, su oyunları, şişme çadır, paintball ve kemer, model, balon, hava dansçısı, vb, lider üreticisi olarak 2006 yılında kurulan en büyük şişme üreticilerinden biri olarak kuruldu. Çin'de, şişme alanında 12 yıldan fazla deneyim.

Ürünlerimiz uluslararası alanda ünlü olmasına rağmen, şişme oyuncaklar yapmak için her zaman en iyi malzemeyi, en iyi teknolojiyi kullanıyoruz. hırs daha rekabetçi fiyat ile yüksek kaliteli şişme oyuncaklar sunmaktır.


Tüm oyunlar en yeni EN14960 standardına göre yapılmıştır ve Plato'dan en iyi 0.55mm pvc brandayı seçmiştir.
Özel çift iğneli dikişler kullanıyoruz ve dikiş makinesi Japonya'dan ithal ediliyor. Ağır hizmet tipi naylon iplikler güçlüdür ve SGS sertifikası geçmiştir.
Şişme ürünlerin kalitesini sağlamak için en iyi dijital baskı becerilerini benimsiyoruz. Baskı ABD'den ithal edilen sıvı koruma ile birliktedir ve baskı daha uzun sürmez ve kullanılmaz. Boya, SGS testini geçti ve kurşunsuz geçti. Bu, şişme ürünler için çok önemlidir, çünkü ürünlerimizin çoğu çocuklar tarafından kullanılmaktadır.

İş Tipi Üretici fabrika
Ana Ürünler Ticari Şişme Oyun, Şişme Oyun, Hava sızdırmaz Su Oyunları, Şişme çadır, Şişme Bot gibi şişme ürünler
En İyi 3 Pazar

Avrupa 3 7,00%

Kuzey Amerika % 25.00

Orta Doğu % 11.00

Ürün Sertifikaları EN14960, BS7837, BS5852
fabrika yeri Guangzhou, Çin

Tarih
Xincheng şişme ltd hoşgeldiniz .

Xincheng şişme ltd 2006 yılında kurulan, Çin'in en büyük şişme üreticilerinden biri olarak, şişme sıçrama, açılan, şişme slayt, eğlenceli şehir, su oyunları, şişme çadır, paintball ve kemer, model, balon imalatında 8 yılı aşkın tecrübesi, hava dansçısı, vb .

Grafik Tasarımcılar ve Desen üreticileri, yetenekli dikiş teknikleri ve benzersiz yenilikçi ürünler ile birlikte 3D bilgisayar teknisyenleri olan profesyonel tasarım ekibimiz var.
Xincheng tasarımcısı, müşterinin seçmesi için her ay yaklaşık 10 adet yeni tasarım oyunu sunar ve ayrıca müşterinin gereksinimleri olarak tasarım sağlayabiliriz.

Üretim sürecinde, Xincheng birçok gelişmiş ve yetenekli teknikleri benimser.
Tüm oyunlar en yeni EN14960 standardına göre yapılmıştır ve Plato'dan en iyi 0.55mm pvc brandayı seçmiştir.
Özel çift iğneli dikişler kullanıyoruz ve dikiş makinesi Japonya'dan ithal ediliyor. Ağır hizmet tipi naylon iplikler güçlüdür ve SGS sertifikası geçmiştir.
Malzemeyi tam, pürüzsüz ve hızlı bir şekilde kesebilen, Almanya'dan ithal edilen üst düzey otomatik kesme makinesini kullanıyoruz.
Şişme ürünlerin kalitesini sağlamak için en iyi dijital baskı becerilerini benimsiyoruz. Baskı ABD'den ithal edilen sıvı koruma ile birliktedir ve baskı uzun süre solmayacak ve kullanılmayacaktır. Boya, SGS testini geçti ve kurşunsuz geçti. Bu, şişme ürünler için çok önemlidir, çünkü ürünlerimizin çoğu çocuklar tarafından kullanılmaktadır.

Xincheng, müşterilerimizin birinci sınıf hizmet olan ekspres servis ile kapıdan kapıya servis, C&F, FOB, hava yoluyla ihtiyaçlarını karşılar.

Xincheng infatalbes, 100'den fazla ülkeye şişme ürünler sattı ve dünya pazarında, özellikle Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Avustralya gibi, kalite ve başarı konusunda bize itibar kazandıran bir ün kazandı.
Müşterilerimizin isteklerini kapıdan kapıya, C&F, FOB, hava yoluyla, birinci sınıf hizmet olan ekspres servis ile karşılayabiliriz.

Satış sonrası en iyi ve kaliteli hizmetin şirketimizin ana kayası olduğuna inanıyoruz. Fabrikada, her bir departmanda, müşterinin gereksinimleri ile tamamen aynı kaliteyi kontrol eden özel kalite kontrol ekibimiz var.

Bizim takım
Grafik Tasarımcı ve Desen üreticileri, yetenekli dikiş teknikleri ve benzersiz yenilikçi ürünlerle birlikte yetenekli 3B bilgisayar teknisyenleri olan profesyonel tasarım ekibimiz var. Yüzlerce güzel ürünü üreten 200'den fazla usta ile birlikte yedeklenirler.

Çift dikiş ve dörtlü dikiş kullanırız ve tüm dikiş işçileri şişme takımlarında 5 yıllık tecrübeye sahiptirler. Oyunları hızlı ve güzel dikebilirler.

Almanya'dan ithal edilen, materyali tam, pürüzsüz ve hızlı kesebilen üst seviye otomatik kesme makinesini kullanıyoruz.
Şişirilebilir ürünlerin kalitesini sağlamak için en iyi dijital baskı becerilerini benimsedik. Bazý baskýlar elle yapýlmýþtýr, yazýcýmýmýz 6 yýllýk bir baský deneyimine sahiptir.

Ürünler hazır olduktan sonra, ambalajlamadan önce kaliteyi kontrol etmek için profesyonel müfettişe sahibiz.

Sevkiyat öncesi, müfettişlerden biri herhangi bir hatadan kaçınmak için tüm ürünleri tekrar kontrol edecektir.

Lütfen profesyonel ekibimize güvenin ve sizin için en kaliteli ürünleri sağlayın!

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13711630819
Liaocai Köyü, Zhongluotan kasabası, baiyun bölgesi, Guangzhou, Çin
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin